Advertentie

Softonic-recensie

Asteroidengordel Gratis L Wallpaper: Een prachtige 3D Live Wallpaper voor Android

Asteroid Belt Free L Wallpaper is een verbluffende 3D live wallpaper voor Android-apparaten. Ontwikkeld door Kittehface Software, deze wallpaper heeft een planetair systeem en tuimelende asteroïden die bewegen op basis van het tijdstip van de dag. Het ondersteunt ook zowel portret- als landschapsmodus en heeft goede ondersteuning voor het wisselen van startscherm.

Deze wallpaper werkt als een Daydream op apparaten met versie 4.2 en hoger. Als je ervan geniet, kun je de volledige versie krijgen voor een volledig instellingenscherm met veel aanpassingsmogelijkheden. Je kunt het uiterlijk van het planetair systeem, de ringkleur, de omloopsnelheden, de achtergrondafbeelding en meer aanpassen. Om deze wallpaper te gebruiken, ga je eenvoudig naar Start->Lang indrukken->Wallpapers.

Programma is beschikbaar in andere talen

Beoordelingen about Asteroid Belt Free L Wallpaper

Heeft u geprobeerd Asteroid Belt Free L Wallpaper? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.